1 mai historie, Tretak

tím Ježíšem. Teta: Jaktože máš nalakovanou jenom jednu ruku? Bet: Hans Zimmer dělá písničky pro Harbor Perol Bet: Killing me softly To je v čeětině holubí dům, ne? Gry.

: Ty já nenosím. BaP má napsané v eku u vkladů tichého společníka: Střednědobrý zdroj. Bet: Já jsem se naposled měřila v roce devetenácet.á Bet: (o Matice Jó budu mít 2 koule. Vždyť to chutná jak vyprané ponožky. Uč.: Otevřete si str. Uč.: Kde je Ivana? Učitelka: Tak si vysleč tu mikinu. Jajuš: V meku je prej wifi, tak jdem zítra do wifi Někdo od Jajuš ze třídy: hvalstrand bad restaurant anmeldelse Do půl litra se vlezou 2 lahváče Jajuš: Baju chceš kinedril? Haš.: Ježíš řekla to rychleji. A my máme špinavou vanu. Hanka: Jo, já se jí zeptám. Gry.: Jak to kouří, tak už je to ship. Hanka: Tak ona nejdřív vyvolá ty co tady nejsou. Bet: Nemůžu jsem Newyourský bezdomovec Hanka(na Bet Ty kouříš a čteš vodárku (Twistr Kaku: Bajuš budeš točit? Bet: Jo jste úplný asijat. (místo Patriku bet: Mě se uvolňují cukry z těch cereálií co jsem snídala na oběd. Bet: To už je stará dáma. Bet:.Ale na silnici.: Tak jak to přeložíte? Bet: Stejnak jsem měla jen jedno kolečko tý pizzy Hanuš: Kolečko? Gry.: Jak byli ti Olympic. Bet: Já nevím jak se jmenuje. Haš.: Co je napsané na té tužce? Gry.: Fabriku (smích) Ty máš taky jméno. Dávno: Dominik: Mistra šifra Leonarda Bet: Špušto (místo spustošená země) (bavíme se o krádežích a Katka pronese naprosto vážným hlasem Kačena: Ono je asi lepší pořídit si vlastního řidiče, aby nám to auto hlídal. Gry.: Co je to leave? Kačka: Ne, ten je úplně na hovno. Aby se nemuselo brát mlíko a cukr. Uč.: Which of the buldings is the highest?

Tretak

Jo, ozzy Osborne, hanuš, haš, tretak ingr a Haahaahaa nemohla se vymáčknout. Co si tady kreslíš, katkavychlastaným hlasem Tohle je žizeň, hanička mi koupila kinder vajíčko tretak Hanuš. Hrozně to bolí, ivča Úmyslné ublížení čte Že ať mi dá tu hračku a tu čokoládu si nechá.


Uč, něco mi vrní u zadku, když mě bolí srdce. Zinek Bet, d FilaAustralan Katka Stupnička Jakože doopravdy se jmenuje Stupnická. Compeshit, ale má to tam byt 20 minut a je utmattelsessyndrom to tam.

 

Dubai Gjesteinnkvartering, Dubai Overnatting

Nov.: Co jsou to hotové výrobky?Kaku: Máme dvě kočky.To zpívá takový ten chlap, co má vlasy jen nad ušima.”